Digestoř Cata C GLASS Nerez 600





Komínová ke zdi,600mm,nerez/sklo,1 motor K7 Plus 95W,3 rychlosti,400m3/h (5Pa),max. hlučnost Lw 62dB(A),Ø150/125mm,max. tlak 200Pa,tlačítkové ovládání,LED osvětlení E-14.
Celý popis
Kód zboží:
02005101
EAN:
8422248087179
Výrobce:
Naše cena:
6 831 Kč vč. DPH
5 645 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na objednávku
Na objednávku, Pondělí 8. 6. u vás
ks
Přidat k porovnání
Popis a parametry
Příslušenství (2)
Recenze
Technické parametry
| Barva | Nerez / sklo |
| Barva kat. | Nerez / sklo |
| Energetická třída | C |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – max. | 62 dB(A) |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – min. | 50 dB(A) |
| Kategorie | Komínové ke zdi |
| LED osvětlení | Ano |
| Max. sací výkon | 400 |
| Max. tlak | 200 |
| Min. výška nad plynovou deskou | 750 mm |
| Min.výška nad elektrickou deskou | 650 mm |
| Motor | K7 Plus × 95 W |
| Osvětlení | LED E-14 |
| Ovládání | Mechanické tlačítkové |
| Počet rychlostí | 3 |
| Průměr odtahu | 150 / 125 |
| Recirkulace | Ano |
| Směr odtahu | Horní odtah |
| Šíře | 60 cm |
| Tlak pro měření výkonu dle EN | 5 Pa |
| Tukové filtry | Kazetové sendvičové kovové |
| Tukové filtry lze mýt v myčce | Ano |
| Upřesnění | Čiré sklo |
| Výrobce | CATA |
| Výška k vrcholu příruby | 364 mm |
| Výšková variabilita | Ano |


















































































