Digestoř Cata GL 75 Nerez 750



Vestavná,75cm (do 90cm skříňky),nerez,1 motor BT3 280W,3 rychlosti,820m3/h (5Pa),max. tlak 405Pa,max. hlučnost Lw 67dB(A),Ø150mm,15 min. časovač,LED světla s nastavitelnou intenzitou jasu.
Celý popis
Kód zboží:
02131305
EAN:
8422248077835
Výrobce:
Naše cena:
11 691 Kč vč. DPH
9 662 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na objednávku
Na objednávku, Čtvrtek 4. 6. u vás
ks
Přidat k porovnání
Popis a parametry
Příslušenství (2)
Recenze
Technické parametry
| Barva | Nerez |
| Barva kat. | Nerez |
| Doběh ventilátoru | Ano |
| Energetická třída | A |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – max. | 67 dB(A) |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – min. | 50 dB(A) |
| Kategorie | Vestavné |
| LED osvětlení | Ano |
| Max. sací výkon | 820 |
| Max. tlak | 405 |
| Min. výška nad plynovou deskou | 750 mm |
| Min.výška nad elektrickou deskou | 500 mm |
| Motor | BT3 × 280 W |
| Osvětlení | 2 × 4 W LED |
| Ovládání | Dotykové (senzorové) TC4i |
| Počet rychlostí | 3 |
| Průměr odtahu | 150 |
| Recirkulace | Ano |
| Směr odtahu | Horní |
| Šíře | 90 cm |
| Tlak pro měření výkonu dle EN | 5 Pa |
| Tukové filtry | Kazetové sendvičové kovové |
| Tukové filtry lze mýt v myčce | Ano |
| Výrobce | CATA |


















































































