Digestoř Cata OMEGA Nerez 600






Komínová ke zdi,60cm,nerez,1 motor M3R 270W,3 rychlosti,645m3/h (5Pa),max. hlučnost 72dB(A),Ø150mm,max. tlak 430Pa,tlačítkové ovládání,LED osvětlení 1× 3W.
Celý popis
Kód zboží:
02002310
EAN:
8422248109826
Výrobce:
Naše cena:
6 471 Kč vč. DPH
5 348 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na objednávku
Na objednávku, Čtvrtek 4. 6. u vás
ks
Přidat k porovnání
Popis a parametry
Příslušenství (2)
Recenze
Technické parametry
| Barva | Nerez |
| Barva kat. | Nerez |
| Energetická třída | C |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – max. | 72 dB(A) |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – min. | 58 dB(A) |
| Kategorie | Komínové ke zdi |
| LED osvětlení | Ano |
| Max. sací výkon | 645 |
| Max. tlak | 430 |
| Min. výška nad plynovou deskou | 750 mm |
| Min.výška nad elektrickou deskou | 650 mm |
| Motor | M3 R × 270 W |
| Osvětlení | LED 1 × 3 W |
| Ovládání | Mechanické tlačítkové |
| Počet rychlostí | 3 |
| Průměr odtahu | 150 |
| Recirkulace | Ano |
| Směr odtahu | Horní odtah |
| Šíře | 60 cm |
| Tlak pro měření výkonu dle EN | 5 Pa |
| Tukové filtry | Kazetové sendvičové kovové |
| Tukové filtry lze mýt v myčce | Ano |
| Výrobce | CATA |
| Výška k vrcholu příruby | 305 mm |
| Výšková variabilita | Ano |
Komínová ke zdi, 60 cm, nerez, 1 motor M3R 270 W, 3 rychlosti, 645 m3/h (5 Pa), max. hlučnost 72 dB(A), max. tlak 430 Pa, tlačítkové ovládání, LED osvětlení 1 × 3 W


















































































