Digestoř Cata Q Černá 600








Načíst další fotky (2)
Komínová ke zdi,šíře 60cm,černá,1 motor M3 R 240W,3 rychlosti,645m3/h (5Pa),max. hlučnost Lw 71,8dB(A),max. tlak 430Pa,Ø150mm,do rustikální kuchyně,krásně zaoblená.
Celý popis
Kód zboží:
02148402
EAN:
8422248084178
Výrobce:
Naše cena:
10 071 Kč vč. DPH
8 323 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na objednávku
Na objednávku, Pátek 8. 5. u vás
ks
Přidat k porovnání
Popis a parametry
Příslušenství (17)
Ke stažení
Recenze
Technické parametry
| Barva | Černá |
| Barva kat. | Černá |
| Energetická třída | C |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – max. | 0 dB(A) |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – min. | 0 dB(A) |
| Kategorie | Komínové ke zdi |
| LED osvětlení | Ano |
| Max. sací výkon | 645 |
| Max. tlak | 430 |
| Min. výška nad plynovou deskou | 750 mm |
| Min.výška nad elektrickou deskou | 500 mm |
| Motor | M3 R × 240 W |
| Osvětlení | 2 × 3,5 W LED |
| Ovládání | Mechanické tlačítkové |
| Počet rychlostí | 3 |
| Průměr odtahu | 150 |
| Recirkulace | Ano |
| Směr odtahu | Horní odtah |
| Šíře | 60 cm |
| Tlak pro měření výkonu dle EN | 5 Pa |
| Tukové filtry | Kazetové sendvičové kovové |
| Tukové filtry lze mýt v myčce | Ano |
| Výrobce | CATA |
| Výška k vrcholu příruby | 320 mm |
| Výšková variabilita | Ano |
Komínová ke zdi, 600 mm, černá, 1 motor M3 R 240 W, 3 rychlosti, 645 m3/h (5 Pa), max. hlučnost Lw 71,8 dB(A), max. tlak 430 Pa, Ø 150mm, do rustikální kuchyně, krásně zaoblená.

































































































