Digestoř Cata TF 2003 DurAlum Bezotisk Nerez 600









Načíst další fotky (3)
Vestavná výsuvná,60cm,nerez lišta s povrchem DurAlum,1 motor 100W,2 rychlosti,340m3/h (15Pa),Ø120mm,max. tlak 194Pa,max. hlučnost Lw 55 dB.
Celý popis
Kód zboží:
02017305
EAN:
8422248061988
Výrobce:
Naše cena:
4 131 Kč vč. DPH
3 414 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na objednávku
Na objednávku, Pondělí 20. 4. u vás
ks
Přidat k porovnání
Popis a parametry
Příslušenství (3)
Ke stažení
Recenze
Technické parametry
| Barva | DurAlum (bezotisk. materiál) |
| Barva kat. | DurAlum (bezotisk. materiál) |
| Bezotiskový povrch | Ano |
| Energetická třída | C |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – max. | 55 dB(A) |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – min. | 0 dB(A) |
| Kategorie | Výsuvné |
| LED osvětlení | Ano |
| Max. sací výkon | 340 |
| Max. tlak | 194 |
| Min. výška nad plynovou deskou | 750 mm |
| Min.výška nad elektrickou deskou | 500 mm |
| Motor | 1 Tangencial × 100 W |
| Osvětlení | 2 × 4 W LED |
| Ovládání | Mechanické kolébkové |
| Počet rychlostí | 2 |
| Průměr odtahu | 120 |
| Recirkulace | Ano |
| Směr odtahu | Horní odtah |
| Šíře | 60 cm |
| Tlak pro měření výkonu dle EN | 15 Pa |
| Tukové filtry | Kazetové sendvičové kovové |
| Tukové filtry lze mýt v myčce | Ano |
| Výrobce | CATA |
Vestavná výsuvná, 600 mm, nerez lišta s povrchem DurAlum, 1 motor 100 W, 2 rychlosti, 340 m3/h (15 Pa), max. tlak 194 Pa, max. hlučnost Lw 55 dB.
Recirkulační režim u vestavných digestoří: Digestoř se osadí uhlíkovým pachovým filtrem. Přefiltrovaný vzduch se z digestoře odvádí obdobně jako u odtahového režimu trubkou, která prochází celou skříňkou. Tato trubka však neústí kolenem do zdi, ale nad skříňku, kde ji doporučujeme zakončit mřížkou.
Pro výrobu skříňky je směrodatný rozměrový nákres a údaje v něm uvedené. Fotografie digestoří jsou ilustrační.



















































































