Digestoř Cata TF 5260 Nerez 600








Načíst další fotky (2)
Vestavná,60cm,2 motory 65W,3 rychlosti,325m3/h (15Pa),max. tlak 301Pa,Ø120mm,max. hlučnost Lw 68dB(A)
Celý popis
Kód zboží:
02034310
EAN:
8422248082129
Výrobce:
Naše cena:
4 221 Kč vč. DPH
3 488 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na objednávku
Na objednávku, Středa 22. 4. u vás
ks
Přidat k porovnání
Popis a parametry
Příslušenství (14)
Recenze
Technické parametry
| Barva | Nerez |
| Barva kat. | Nerez |
| Energetická třída | D |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – min. | 54 dB(A) |
| Kategorie | Výsuvné |
| Max. sací výkon | 325 |
| Max. tlak | 255 |
| Min. výška nad plynovou deskou | 750 mm |
| Min.výška nad elektrickou deskou | 500 mm |
| Motor | 2 × 65 W |
| Osvětlení | 2 × 5,5 W LED |
| Ovládání | Mechanické posuvné |
| Počet rychlostí | 3 |
| Průměr odtahu | 120 |
| Recirkulace | Ano |
| Směr odtahu | Horní odtah |
| Šíře | 60 cm |
| Tlak pro měření výkonu dle EN | 15 Pa |
| Tukové filtry | Kazetové sendvičové kovové |
| Tukové filtry lze mýt v myčce | Ano |
| Výrobce | CATA |
Vestavná, 60 cm, 2 motory 65 W, 3 rychlosti, 325 m3/h (15 Pa), max. tlak 301 Pa, max. hlučnost Lw 68 dB(A)
Recirkulační režim u vestavných digestoří: Digestoř se osadí uhlíkovým pachovým filtrem. Přefiltrovaný vzduch se z digestoře odvádí obdobně jako u odtahového režimu trubkou, která prochází celou skříňkou. Tato trubka však neústí kolenem do zdi, ale nad skříňku, kde ji doporučujeme zakončit mřížkou.
Pro výrobu skříňky je směrodatný rozměrový nákres a údaje v něm uvedené. Fotografie digestoří jsou ilustrační.






























































































