Digestoř EMPIRE KD 316050




Komínová digestoř ke zdi,šíře 50cm,nerez,max. výkon 434m3/h (15Pa),hlučnost Lw 52-69dB(A),3 rychlosti,odsávací jednotky mají individuálně vyvažovanou turbínu,motory jsou opatřené vratnými tepelnými pojistkami (při přetížení motoru vypne,po jeho vychladnutí opět sepne),mechanické tlačítkové ovládání,kovové sendvičové tukové filtry,které lze mýt v myčce,možnost práce v odtahovém i recirkulačním režimu,Ø120mm.Výbava:úsporné LED osvětlení 2×4W,zdarma zpětná klapka.
Celý popis
Kód zboží:
31605010
EAN:
8595591201124
Výrobce:
Naše cena:
4 761 Kč vč. DPH
3 935 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na objednávku
Na objednávku, Pondělí 6. 4. u vás
ks
Přidat k porovnání
Popis a parametry
Příslušenství (1)
Ke stažení
Recenze
Technické parametry
| Barva | Nerez |
| Barva kat. | Nerez |
| Energetická třída | D |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – max. | 69 dB(A) |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – min. | 52 dB(A) |
| Kategorie | Komínové ke zdi |
| LED osvětlení | Ano |
| Max. sací výkon | 434 |
| Max. tlak | 143 |
| Min. výška nad plynovou deskou | 750 mm |
| Min.výška nad elektrickou deskou | 500 mm |
| Motor | 1 × 102 W |
| Osvětlení | 2 × 4 W LED |
| Ovládání | Mechanické tlačítkové |
| Počet rychlostí | 3 |
| Průměr odtahu | 120 |
| Recirkulace | Ano |
| Směr odtahu | Nahoru |
| Šíře | 50 cm |
| Tlak pro měření výkonu dle EN | 15 Pa |
| Tukové filtry | Kovové sendvičové |
| Tukové filtry lze mýt v myčce | Ano |
| Výrobce | EMPIRE |
| Výška k vrcholu příruby | 365 mm |
| Výšková variabilita | Ano |
Komínová digestoř ke zdi, šíře 50 cm, nerez, max. výkon 434 m3/h (15 Pa), hlučnost Lw 52 – 69 dB(A), 3 rychlosti, odsávací jednotky mají individuálně vyvažovanou turbínu, motory jsou opatřené vratnými tepelnými pojistkami (při přetížení motoru vypne, po jeho vychladnutí opět sepne), mechanické tlačítkové ovládání, kovové sendvičové tukové filtry, které lze mýt v myčce, možnost práce v odtahovém i recirkulačním režimu, výstupní průměr 120 mm, Výbava: úsporné LED osvětlení 2 × 4 W, zdarma zpětná klapka

















































































