Digestoř EMPIRE KD 317060 Bílá




Komínová digestoř ke zdi,šíře 60cm,bílá,max. výkon 410m3/h (5Pa),hlučnost Lw 48-69dB(A),3 rychlosti,odsávací jednotky mají individuálně vyvažovanou turbínu,motory jsou opatřené vratnými tepelnými pojistkami (při přetížení motoru vypne, po jeho vychladnutí opět sepne),mechanické tlačítkové ovládání,kovové sendvičové tukové filtry,které lze mýt v myčce,možnost práce v odtahovém i recirkulačním režimu,Ø150 mm.Výbava:úsporné LED osvětlení 2×2W,zdarma redukce na 120mm a zpětná klapka
Celý popis
Kód zboží:
31706020
EAN:
8595591201414
Výrobce:
Naše cena:
3 861 Kč vč. DPH
3 191 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na objednávku
Na objednávku, Čtvrtek 28. 5. u vás
ks
Přidat k porovnání
Popis a parametry
Příslušenství (1)
Ke stažení
Recenze
Technické parametry
| Barva | Bílá |
| Barva kat. | Bílá, černá, hnědá, ... |
| Energetická třída | D |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – max. | 69 dB(A) |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – min. | 48 dB(A) |
| Kategorie | Komínové ke zdi |
| LED osvětlení | Ano |
| Max. sací výkon | 410 |
| Max. tlak | 141 |
| Min. výška nad plynovou deskou | 750 mm |
| Min.výška nad elektrickou deskou | 500 mm |
| Motor | 1 × 102 W |
| Osvětlení | 2 × 2 W LED |
| Ovládání | Mechanické tlačítkové |
| Počet rychlostí | 3 |
| Průměr odtahu | 150, zdarma redukce 150 / 120 |
| Recirkulace | Ano |
| Směr odtahu | Nahoru |
| Šíře | 60 cm |
| Tlak pro měření výkonu dle EN | 5 Pa |
| Tukové filtry | Kovové sendvičové |
| Tukové filtry lze mýt v myčce | Ano |
| Výrobce | EMPIRE |
| Výška k vrcholu příruby | 285 mm |
| Výšková variabilita | Ano |
Komínová digestoř ke zdi, šíře 60 cm, bílá, max. výkon 405 m3/h (5 Pa), hlučnost Lw 51 – 61 dB(A), 3 rychlosti, odsávací jednotky mají individuálně vyvažovanou turbínu, motory jsou opatřené vratnými tepelnými pojistkami (při přetížení motoru vypne, po jeho vychladnutí opět sepne), mechanické tlačítkové ovládání, kovové sendvičové tukové filtry, které lze mýt v myčce, možnost práce v odtahovém i recirkulačním režimu, výstupní průměr 150 mm, Výbava: úsporné LED osvětlení 2 × 2 W, zdarma redukce na 120 mm a zpětná klapka

















































































