Digestoř EMPIRE VIP KD 522090+DO







Načíst další fotky (1)
Maximální výkon 730m3/h (5Pa),hlučnost Lw při max. výkonu 69dB(A),odsávací jednotky mají individuálně vyvažovanou turbínu,motory jsou opatřené vratnými tepelnými pojistkami (při přetížení motoru vypne,po jeho vychladnutí opět sepne),elektronické ovládání s LED displejem,dálkové ovládání,zdarma dálkový ovladač i s bateriemi,nastavitelný časovač 10 až 60 minut,indikace nutnosti vyčištění tukových filtrů a výměny uhlíkových filtrů,kovové sendvičové tukové filtry lze mýt v myčce,Ø150/120mm,zdarma redukce na 120mm a zpětná klapka,možnost práce v odtahovém i v recirkulačním režimu.
Celý popis
Kód zboží:
52209070
EAN:
8595591200172
Výrobce:
Naše cena:
14 391 Kč vč. DPH
11 893 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na objednávku
Na objednávku, Pondělí 4. 5. u vás
ks
Přidat k porovnání
Popis a parametry
Příslušenství (1)
Ke stažení
Recenze
Technické parametry
| Barva | Nerez / sklo |
| Barva kat. | Nerez / sklo |
| Dálkové ovládání | Ano |
| Doběh ventilátoru | Ano |
| Energetická třída | B |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – max. | 69 dB(A) |
| Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – min. | 51 dB(A) |
| Kategorie | Komínové ke zdi |
| LED osvětlení | Ano |
| Max. sací výkon | 730 |
| Max. tlak | 444 |
| Min. výška nad plynovou deskou | 750 mm |
| Min.výška nad elektrickou deskou | 500 mm |
| Motor | 1 × 240 W |
| Osvětlení | 4 × LED 2 W |
| Ovládání | Elektronické s LED displayem |
| Počet rychlostí | 3 + TURBO |
| Průměr odtahu | 150, zdarma redukce 150 / 120 |
| Recirkulace | Ano |
| Směr odtahu | Nahoru |
| Šíře | 90 cm |
| Tlak pro měření výkonu dle EN | 5 Pa |
| Tukové filtry | Kovové sendvičové |
| Tukové filtry lze mýt v myčce | Ano |
| Upřesnění | Černé sklo |
| Výrobce | EMPIRE |
| Výška k vrcholu příruby | 390,15045 mm |
| Výšková variabilita | Ano |
Maximální výkon 730 m3/h (5 Pa) - hlučnost Lw při max. výkonu je 69 dB(A) - odsávací jednotky mají individuálně vyvažovanou turbínu - motory jsou opatřené vratnými tepelnými pojistkami (při přetížení motoru vypne, po jeho vychladnutí opět sepne) - elektronické ovládání s LED displejem - dálkové ovládání – zdarma dálkový ovladač i s bateriemi - nastavitelný časovač v rozsahu 10 až 60 minut - indikace nutnosti vyčištění tukových filtrů a výměny uhlíkových filtrů - kovové sendvičové tukové filtry, které lze mýt v myčce - výstupní průměr 150 mm – zdarma přiložena redukce 150 mm / 120 mm a zpětná klapka - možnost práce v odtahovém i v recirkulačním režimu

















































































