Elektrické topení MASTER B 18 EPR


Přenosné topení na 400V s ventilátorem,výkon 9/18kW,zabudovaný termostat,vhodné do soukromých,podnikatelských i průmyslových objektů
Celý popis
Kód zboží:
B18EPR
EAN:
8053670891203
Výrobce:
Naše cena:
25 804 Kč vč. DPH
21 326 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na objednávku
Na objednávku, Čtvrtek 4. 6. u vás
ks
Přidat k porovnání
Popis a parametry
Příslušenství (5)
Podobné produkty (1)
Ke stažení
Recenze
Elektrické topidlo MASTER B 18 EPR
Profesionální elektrické topidlo s ventilátorem Master B 18 EPR, vhodné především pro vytápění průmyslových prostor. Mezi jeho hlavní přednosti patří možnost připojení pružné hadice o délce až 7,6 m (průměr 310 mm), která rozšiřuje využití. K tomuto topidlu je možno doobjednat pokojový termostat TH-5 nebo adaptér pro 2 hadice (kalhoty) pro účinnější kontrolu vytápění.
Vlastnosti:
- Nespotřebovává kyslík
- 100% účinnost
- Bez kouře, bez zápachu, bez vlhkosti
- Nízký hluk
- Regulace ohřevu - 4 polohový přepínač:
2. poloha - pouze ventilátor
3. poloha - výkon ohřevu 9kW
4. poloha - výkon ohřevu 18kW
- Motor s tepelnou ochranou
- Termostat proti přehřátí
- Konektor k připojení pokojového termostatu TH-5
- Ohřívací prvky z nerez oceli
- Robustní konstrukce s dlouhou životností
- Snadná manipulace a obsluha
- Součást balení Přepravní kolečka
Volitelné příslušenství:
parametry| Jmenovitý proud: | 26 A |
|---|---|
| Krytí: | IP24 |
| Poloha vypínače 1: | VYPNUTÝ |
| Poloha vypínače 2: | Ventilátor |
| Poloha vypínače 3: | 9,0 kW |
| Poloha vypínače 4: | 18,0 kW |
| Průtok vzduchu: | 1.700 m³/h |
| Regulace pokojovým termostatem: | Ano (TH-5) |
| Rozměry (d x š x v): | 700 x 490 x 530 mm |
| Síťové napětí V / Hz: | 3~ 400/50-60 |
| Topný výkon: | 9,0 / 18,0 kW, 30.700 / 61.400 Btu/h, 7.740 / 15.480 Kcal/h |
| Typ zásuvky na topidle: | 32A / 5P |
| Čistá / hrubá hmotnost: | 27 / 29,3 kg |






















































































